Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Επιβατών | Check in Agent | Λάρνακα -Κύπρος

Goldair Handling

  • Λάρνακα
  • Συμβόλαιο
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 2 μήνες
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Έχεις ταλέντο στην εξυπηρέτηση πελατών;Θέλεις να δουλέψεις σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον;Έχεις στόχο να εργαστείς σε μία μεγάλη εταιρεία και να εξελιχθείς σε αυτήν;Αν η υπευθυνότητα, η σωστή διαχείριση χρόνου, η ευγένεια και το χαμόγελο είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας!Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Υπαλλήλους Εξυπηρέτησης Επιβατών | Check-in Agents για τον Διεθνή Αερολιμένα Λάρνακας "Γλαύκος Κληρίδης"Οι παροχές μας:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών (Monthly payment/cola/shift allowance)
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτικές ανανέωσης
  • 14ος μισθός στο 50%
  • Πρόγραμμα ανταμοιβής «Bring a Friend», σύστησε έναν φίλο, γνωστό συγγενή και κέρδισε μέχρι 400€ σε κουπόνια για αγορά αεροπορικών εισιτηρίων, κρουαζιέρων, πακέτων διακοπών και διαμονές σε ξενοδοχεία για Κύπρο ή εξωτερικό
  • Δωρεάν στάθμευση στις εγκαταστάσεις του αεροδρομίου
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Έκπτωση 10% στα Duty Free
Οι αρμοδιότητες σου:
  • Εξυπηρέτηση επιβατών στα αυτόματα μηχανήματα check in
  • Check in επιβατών και αποσκευών στα ελεγκτήρια εισιτηρίων (check in counters)
  • Χρεώσεις υπέρβαρου & υπηρεσιών
  • Έλεγχος ταξιδιωτικών εγγράφων και ταυτοπροσωπία
  • Αφίξεις αεροσκαφών
  • Συνοδείες επιβατών
  • Συντονισμός εξόδου επιβίβασης ( boarding gate )
(οργάνωση gate / αναγγελίες / έλεγχος χειραποσκευών / επιβίβαση επιβατών )Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο αγγλικών επιπέδου Β2 (First Certificate in English ή ισοδύναμο)
  • Επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών
  • Εξοικείωση με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές